Ultrakönnyű hálózsák utazáshoz vagy kerékpározáshoz enyhébb körülmények között és melegebb évszakokban.
A Mini könnyű hálózsák új dizájnjával, extra alacsony súlyával és kis szállítási méretével kiváló választás kerékpártúrákhoz vagy olyan outdoor tevékenységekhez, ahol minden gramm számít. Melegebb időjárásra tervezték, megfelelő hőkomfortot és védelmet biztosít kedvezőtlen időjárás esetén.
Jellemzők:
A KOMFORT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely ideális a hálózsák kiválasztásához. A jelenleg érvényes szabvány szerint ezen a hőmérsékleten normál körülmények között egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) ellazult testhelyzetben kényelmesen alszik a hálózsákban, és nem érez hideget.
Limit: 8°CA LIMIT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely a jelenlegi szabvány szerint figyelmeztet az alsó hőmérsékleti határra, amelynél normál körülmények között egy átlagos férfi (25 éves, 70 kg, 173 cm) összegömbölyödött testhelyzetben még nem érez hideget.
Extreme: 0°CEXTRÉM HŐMÉRSÉKLET a jelenlegi szabvány szerint egy figyelmeztető érték. Itt már nem lehet komfortos alvásról beszélni, e hőmérséklet alapján semmiképp ne válassz hálózsákot. E hőmérséklet túllépése esetén a legjobb esetben is egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) megfázhat, rosszabb esetben súlyos egészségkárosodás következhet be.
| Töltet | Mikroszálas (100% poliészter) |
|---|---|
| Szerkezet | egyrétegű |
| Belső anyag | Puha nylon |
| Külső anyag | 210T Nylon Ripstop |
| Tartozékok | kompressziós zsák |
| Súly | 800 g |
| Ajánlott maximális személymagasság | 185 cm |
| Csomagolt méret | 24 x 13 cm |
| Dimenzió | 85 x 210 cm |
KÜLSŐ ANYAG: 210T Nylon Ripstop
TÖLTET: Mikroszálas (100% poliészter)
BELSŐ ANYAG: Soft Nylon
Soft Nylon
Kellemesen puha, könnyű és légáteresztő szintetikus szálak, amelyek szintén kellő szilárdsággal és rugalmassággal rendelkeznek. Az anyag alacsony hőmérsékletre alkalmas, mivel jó hőszigetelő tulajdonságokkal rendelkezik.