Rendkívül könnyű hálózsák enyhébb körülményekhez, alkalmas hátizsákkal, kerékpározásra, túrázásra és egyéb szabadtéri tevékenységekhez.
Az ultrakönnyű Mikro hálózsák páratlanul a legkönnyebb kínálatunkban. Súlya hihetetlen 790 g, ami nagy előnyt jelent minden szabadtéri tevékenységhez, ahol a poggyász súlyát és méretét minimálisra kell csökkenteni. Az új kialakítású Mikro modellt a melegebb időjárásra tervezték, amikor kellő hőkomfortot biztosít.
Jellemzők:
A KOMFORT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely ideális a hálózsák kiválasztásához. A jelenleg érvényes szabvány szerint ezen a hőmérsékleten normál körülmények között egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) ellazult testhelyzetben kényelmesen alszik a hálózsákban, és nem érez hideget.
Limit: 10°CA LIMIT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely a jelenlegi szabvány szerint figyelmeztet az alsó hőmérsékleti határra, amelynél normál körülmények között egy átlagos férfi (25 éves, 70 kg, 173 cm) összegömbölyödött testhelyzetben még nem érez hideget.
Extreme: 2°CEXTRÉM HŐMÉRSÉKLET a jelenlegi szabvány szerint egy figyelmeztető érték. Itt már nem lehet komfortos alvásról beszélni, e hőmérséklet alapján semmiképp ne válassz hálózsákot. E hőmérséklet túllépése esetén a legjobb esetben is egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) megfázhat, rosszabb esetben súlyos egészségkárosodás következhet be.
| Töltet | Mikroszálas (100% poliészter) |
|---|---|
| Szerkezet | egyrétegű |
| Belső anyag | Puha nylon |
| Külső anyag | 240T Nylon Ripstop |
| Kiegészítők | tárolótok |
| Súly | 800 g |
| Ajánlott maximális személymagasság | 185 cm |
| Csomagolt méret | 23 x 13 cm |
| Dimenzió | 85 x 210 cm |
KÜLSŐ ANYAG: 240T nylon Ripstop
TÖLTET: Mikroszálas (100% poliészter)
BELSŐ ANYAG: Soft Nylon
Soft Nylon
Kellemesen puha, könnyű és légáteresztő szintetikus szálak, amelyek szintén kellő szilárdsággal és rugalmassággal rendelkeznek. Az anyag alacsony hőmérsékletre alkalmas, mivel jó hőszigetelő tulajdonságokkal rendelkezik.