Ultrakönnyű hálózsák vízi túrázóknak, túrázóknak vagy trekkingezőknek, amely enyhébb körülményekhez és melegebb időszakokhoz ideális.
A Mantilla könnyű hálózsák új dizájnnal mindenhol otthon van, ahol ugyan nincsenek extrém körülmények, de a minőség és a kényelem továbbra is fontos. Ha sok időt tölt a természetben, ez a hálózsák kiváló támaszt nyújt Önnek. Ideális vízitúrázáshoz, kirándulásokhoz és trekkinghez.
Jellemzők:
A KOMFORT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely ideális a hálózsák kiválasztásához. A jelenleg érvényes szabvány szerint ezen a hőmérsékleten normál körülmények között egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) ellazult testhelyzetben kényelmesen alszik a hálózsákban, és nem érez hideget.
Limit: 4°CA LIMIT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely a jelenlegi szabvány szerint figyelmeztet az alsó hőmérsékleti határra, amelynél normál körülmények között egy átlagos férfi (25 éves, 70 kg, 173 cm) összegömbölyödött testhelyzetben még nem érez hideget.
Extreme: -5°CEXTRÉM HŐMÉRSÉKLET a jelenlegi szabvány szerint egy figyelmeztető érték. Itt már nem lehet komfortos alvásról beszélni, e hőmérséklet alapján semmiképp ne válassz hálózsákot. E hőmérséklet túllépése esetén a legjobb esetben is egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) megfázhat, rosszabb esetben súlyos egészségkárosodás következhet be.
| Töltet | Mikroszálas |
|---|---|
| Szerkezet | egyrétegű |
| Belső anyag | 100% poliamid (nylon) |
| Külső anyag | 100% poliamid Ripstop (nylon) |
| Tartozékok | kompressziós tárolóhuzat |
| Súly | 1200 g |
| Ajánlott maximális személymagasság | 195 cm |
| Csomagolt méret | 28 x 20 cm |
| Dimenzió | 85 x 220 cm |
KÜLSŐ ANYAG: 100% poliamid (nejlon)
BELSŐ ANYAG: 100% poliamid (nejlon)