A Fleury hálózsák extrém körülmények közé lett kifejlesztve. A hegyi expedíciók szerelmesei is kedvelni fogják, mivel nagyon alacsony hőmérsékleten is felmelegít. Nagyon jó minőségű anyagokból készült, amelyek garantálják a hálózsák kisebb súlyát és térfogatát. A Fleury fel van szerelve egy szigetelő gallérral, külső és belső zsebbel, reteszelővel ellátott kétirányú cipzárral és egyéb szükséges dolgokkal.
Tulajdonságok:
A KOMFORT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely ideális a hálózsák kiválasztásához. A jelenleg érvényes szabvány szerint ezen a hőmérsékleten normál körülmények között egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) ellazult testhelyzetben kényelmesen alszik a hálózsákban, és nem érez hideget.
Limit: -5°CA LIMIT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely a jelenlegi szabvány szerint figyelmeztet az alsó hőmérsékleti határra, amelynél normál körülmények között egy átlagos férfi (25 éves, 70 kg, 173 cm) összegömbölyödött testhelyzetben még nem érez hideget.
Extreme: -20°CEXTRÉM HŐMÉRSÉKLET a jelenlegi szabvány szerint egy figyelmeztető érték. Itt már nem lehet komfortos alvásról beszélni, e hőmérséklet alapján semmiképp ne válassz hálózsákot. E hőmérséklet túllépése esetén a legjobb esetben is egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) megfázhat, rosszabb esetben súlyos egészségkárosodás következhet be.
| Töltet | Microfibre (100% poliészter) |
|---|---|
| Konstrukció | kamrás |
| Belső anyag | 100% nejlon |
| Külső anyag | 100% Nylon Ripstop |
| Tartozék | kompressziós zsák |
| Súly | 1750g |
| Ajánlott maximális testmagasság | 185 cm |
| Csomagolt méret | 40 x 23 cm |
| Méretek | 85 x 210 cm |
VNĚJŠÍ MATERIÁL: 100% Nylon Ripstop
BELSŐ ANYAG: 100% poliamid (nejlon)