Rendkívül könnyű és kis helyet foglaló hálózsák, amely tavasszal és nyáron is felmelegít.
A Fuego hálózsák különféle szabadtéri tevékenységekhez alkalmas. Legnagyobb előnye kétségtelenül kis mérete, és 920 g súlyával a hátizsákjában még csak nem is fogja tudni, hogy ott van. A Fuego fel van szerelve hőszigetelő gallérral, külső és belső zsebbel, reteszelővel ellátott kétirányú cipzárral és egyéb szükséges dolgokkal.
Tulajdonságok:
A KOMFORT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely ideális a hálózsák kiválasztásához. A jelenleg érvényes szabvány szerint ezen a hőmérsékleten normál körülmények között egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) ellazult testhelyzetben kényelmesen alszik a hálózsákban, és nem érez hideget.
Limit: 7°CA LIMIT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely a jelenlegi szabvány szerint figyelmeztet az alsó hőmérsékleti határra, amelynél normál körülmények között egy átlagos férfi (25 éves, 70 kg, 173 cm) összegömbölyödött testhelyzetben még nem érez hideget.
Extreme: -5°CEXTRÉM HŐMÉRSÉKLET a jelenlegi szabvány szerint egy figyelmeztető érték. Itt már nem lehet komfortos alvásról beszélni, e hőmérséklet alapján semmiképp ne válassz hálózsákot. E hőmérséklet túllépése esetén a legjobb esetben is egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) megfázhat, rosszabb esetben súlyos egészségkárosodás következhet be.
| Töltet | microfibre (100% poliészter) |
|---|---|
| Konstrukció | kamrás |
| Belső anyag | 100% nejlon |
| Külső anyag | 100% nejlon Ripstop |
| Tartozékok | kompressziós zsák |
| Súly | 920 g |
| Ajánlott maximális testmagasság | 185 cm |
| Csomagolt méret | 29 x 15 cm |
| Méretek | 85 x 210 cm |
VNĚJŠÍ MATERIÁL: 100% Nylon Ripstop
TÖLTET: Mikroszálas (100% poliészter)
BELSŐ ANYAG: 100% poliamid (nejlon)