Tágas és kényelmes hálózsák mérsékelt körülményekhez, alkalmas kirándulásokhoz, kempingezéshez és nyaralókban való tartózkodáshoz.
Ha a hálózsáktól elsősorban teret, kényelmet és kiváló hőkomfortot vársz el, akkor az új dizájnú Gala modell nem fog csalódást okozni. Alkalmas enyhébb körülményekhez és magasabb hőmérséklethez, egyszerűen szétcipzárva pedig kellemes takaróvá alakítható. Ezért nyugodtan vidd magaddal vízi túrákra, kempingezéshez vagy nyaralóba.
Tulajdonságok:
A KOMFORT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely ideális a hálózsák kiválasztásához. A jelenleg érvényes szabvány szerint ezen a hőmérsékleten normál körülmények között egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) ellazult testhelyzetben kényelmesen alszik a hálózsákban, és nem érez hideget.
Limit: 10°CA LIMIT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely a jelenlegi szabvány szerint figyelmeztet az alsó hőmérsékleti határra, amelynél normál körülmények között egy átlagos férfi (25 éves, 70 kg, 173 cm) összegömbölyödött testhelyzetben még nem érez hideget.
Extreme: 0°CEXTRÉM HŐMÉRSÉKLET a jelenlegi szabvány szerint egy figyelmeztető érték. Itt már nem lehet komfortos alvásról beszélni, e hőmérséklet alapján semmiképp ne válassz hálózsákot. E hőmérséklet túllépése esetén a legjobb esetben is egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) megfázhat, rosszabb esetben súlyos egészségkárosodás következhet be.
| Töltet | 4-csatornás üreges szál |
|---|---|
| Konstrukció | egyrétegű |
| Belső anyag | Polycotton |
| Külső anyag | Polypongee |
| Tartozékok | kompressziós zsák |
| Súly | 1900 g |
| Ajánlott maximális testmagasság | 195 cm |
| Csomagolt méret | 40 x 20 cm |
| Méretek | 220 x 90 cm |
TÖLTET: 4 csatornás üreges szál
4 csatornás üreges szál
Ezek üreges, spirálisan csavart, szintetikus, poliészter, négy csatornás szálak. A rugalmas fonás, a gondos gyártás és a helyes fröccsöntés révén az anyag hibátlan LOFT hatást ér el, azaz képes beszívni a levegőt és így szigetelni. A hosszabb élettartam és a maximális hatás elérése érdekében a szálakat szilikonréteggel vonják be, amely rögzíti egymáshoz viszonyított helyzetüket és csökkenti a súrlódást. További előnyök közé tartozik, hogy nem szívják fel a nedvességet, gyorsan száradnak, allergiások számára alkalmasak és nagyon könnyen karbantarthatók.
KÜLSŐ ANYAG: 100% polipongee
BELSŐ ANYAG: Polycotton
Polycotton
Ahogy a neve is sugallja, a polipamut poliészterből és pamutból készül. Egyesíti mindkét összetevő természetes tulajdonságait. A poliészternek köszönhetően könnyen karbantartható és alakstabil, a pamut puhaságot és nagy nedvszívó képességet is kölcsönöz neki. Egyszerűen fogalmazva, ez az anyag kellemes tapintású, gyorsan szárad és nem gyűrődik.