Tágas hálózsák minden szabadtéri tevékenységhez tavasszal és ősszel.
Motar -10 °C hálózsák egy igazán tágas és kényelmes modell a nagy termetű alvók számára. A felhasznált minőségi anyagok elegendő hőkomfortot garantálnak tavasszal, nyáron és ősszel.
Előnyök:
A KOMFORT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely ideális a hálózsák kiválasztásához. A jelenleg érvényes szabvány szerint ezen a hőmérsékleten normál körülmények között egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) ellazult testhelyzetben kényelmesen alszik a hálózsákban, és nem érez hideget.
Limit: -2°CA LIMIT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely a jelenlegi szabvány szerint figyelmeztet az alsó hőmérsékleti határra, amelynél normál körülmények között egy átlagos férfi (25 éves, 70 kg, 173 cm) összegömbölyödött testhelyzetben még nem érez hideget.
Extreme: -10°CEXTRÉM HŐMÉRSÉKLET a jelenlegi szabvány szerint egy figyelmeztető érték. Itt már nem lehet komfortos alvásról beszélni, e hőmérséklet alapján semmiképp ne válassz hálózsákot. E hőmérséklet túllépése esetén a legjobb esetben is egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) megfázhat, rosszabb esetben súlyos egészségkárosodás következhet be.
| Töltet | 1-csatornás üreges szál |
|---|---|
| Konstrukció | kétrétegű |
| Belső anyag | 100% Poliészter |
| Külső anyag | 100% Poliészter Ripstop |
| Tartozékok | kompressziós zsák |
| Súly | 1820 g |
| Ajánlott maximális testmagasság | 195 cm |
| Csomagolt méret | 40 x 25 cm |
| Méretek | 85 x 220 cm |
TÖLTET: 1 csatornás üreges szál
KÜLSŐ ANYAG: 210T poliészter Ripstop
BELSŐ ANYAG: 100% poliészter