Kényelmes és minőségi hálózsák nagyobb gyermekek számára, tavasztól őszig különféle szabadtéri tevékenységekhez.
A klasszikus múmia hálózsák kisebb változata hosszabb cipzárral. A Junior hálózsák ideális társ nagyobb gyerekek számára táborozáson, csónakázáson vagy klasszikus kempingezésen. A fiatal utazók minden bizonnyal értékelni fogják a több színválasztékot, a kis súlyt és a becsomagolt hálózsák ésszerű méreteit.
Jellemzők:
A KOMFORT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely ideális a hálózsák kiválasztásához. A jelenleg érvényes szabvány szerint ezen a hőmérsékleten normál körülmények között egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) ellazult testhelyzetben kényelmesen alszik a hálózsákban, és nem érez hideget.
Limit: 0°CA LIMIT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely a jelenlegi szabvány szerint figyelmeztet az alsó hőmérsékleti határra, amelynél normál körülmények között egy átlagos férfi (25 éves, 70 kg, 173 cm) összegömbölyödött testhelyzetben még nem érez hideget.
Extreme: -10°CEXTRÉM HŐMÉRSÉKLET a jelenlegi szabvány szerint egy figyelmeztető érték. Itt már nem lehet komfortos alvásról beszélni, e hőmérséklet alapján semmiképp ne válassz hálózsákot. E hőmérséklet túllépése esetén a legjobb esetben is egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) megfázhat, rosszabb esetben súlyos egészségkárosodás következhet be.
| Töltet | 1 csatornás üreges szál |
|---|---|
| Felépítés | kétrétegű |
| Belső anyag | 100% poliészter |
| Külső anyag | 210T poliészter hatszögletű Ripstop |
| Tartozékok | kompressziós zsák |
| Súly | 1200 g |
| Javasolt maximális magasság | 165 cm |
| Csomagolt méret | 35 x 20 cm |
| Dimenzió | 80 x 190 cm |
KÜLSŐ ANYAG: 210T poliészter hatszögletű ripstop
BELSŐ ANYAG: 100% poliészter
TÖLTET: 1 csatornás üreges szál