Strandsátor, vízparti vagy kerti használatra.
Ez a különleges sátormodell strandsátorként lett kifejlesztve, ideális a tengerparton, vízparton vagy a kertben való használatra.
A Blum 2 strandsátor jellemzői:
| Méretek | (Sz × H × M) 115 × 220 × 130 cm |
|---|---|
| Méretek | (csomagolt sátor) 55 × 13 cm |
| Súly | min. /összesen 1,5/1,6 kg |
| Felépítés | egyrétegű önhordó sátor külső szerkezettel |
| A külső sátor vízoszlop-nyomásállósága | 4000 mm H2O |
| Az aljzat vízoszlop-nyomásállósága | 100% vízálló |
| Teherhordórudak | 7,9 mm átmérőjű durawrap rudak |
| Tartozékok | acél cövek készlet, javítókészlet |
TARTÓRÚDAK: Durawrap
Durawrap
A Durawrap sok szempontból a laminátum továbbfejlesztett változata, amelyet poliészter fólia felhordásával hoznak létre a laminált rúd magjára. Ez a továbbfejlesztett anyag nemcsak tartósabb, hanem erősebb és rugalmasabb is. Nagy előnye az is, hogy a tartórudak végei törés esetén nem kopnak el, és nem jönnek létre éles végek, amelyek károsíthatják a sátrat.
ALJZAT: Laminált polietilén
Laminált polietilén
Ez egy nagyon erős anyag, amelyet padlókhoz, különösen nagy sátrakhoz használnak. Az ebből az anyagból készült padló kopásálló, ezért nagyon népszerű a családi sátrak körében. Természetesen a nedvesedéssel szembeni ellenállás, ami elengedhetetlen.
KÜLSŐ SÁTOR: 185T poliészter, poliuretán (bevonat 4.000 mm H2O)
185T poliészter
Ez egy nagyon könnyű anyag, amely ellenáll a szakadásnak. A szintetikus poliészter szálak fokozzák a termék védelmét a zord időjárási viszonyok, a fakulás és a nagy nedvesség ellen, mivel nagyon gyorsan száradnak.
Poliuretán (bevonat 4.000 mm H2O)
A poliuretán bevonat egy állandó impregnálás, amelyet közvetlenül az anyagra visznek fel különböző rétegekben. A szövetnek ez a speciális kezelése megakadályozza a víz behatolását. A bevonási paraméter határozza meg a vízoszlop magasságát (mm H-ban megadva2O), más szóval az anyag azon képessége, hogy ellenálljon a víznyomásnak.