Tágas és kompakt sátor alkalmas hosszabb táborozásra családdal vagy barátokkal.
A Boston 4 családi sátor különösen hasznos hosszabb kempingkirándulásokhoz családdal vagy barátokkal, vagy csónakázás és kerékpáros kirándulások során. A belső tér két különálló, külön bejáratú, levehető hálószobából és egy nagy multifunkcionális folyosóból áll, szilárd eltávolítható padlóburkolattal. A folyosó, amely közös helyiségként is használható, két bejárattal rendelkezik. Az ajtaja a forró nyári napokon kellemesen árnyékoló előtetőként szolgál. A külső szerkezetű kétrétegű önhordó sátor menedéket nyújt egy négytagú család számára.
A Boston 4 sátor jellemzői:
| Méretek | (Š × D × V ) 260 x 520 x 210 cm |
|---|---|
| Méretek | (csomagolt sátor) 70 x 25 cm |
| Súly | min. /összesen 13 kg/13.3 kg |
| Felépítés | kétrétegű, önhordó sátor külső szerkezettel. |
| A külső sátor vízoszlop-nyomásállósága | 3000 mm H 2 O, ragasztott varratok |
| Az aljzat vízoszlop-nyomásállósága | 100% vízálló |
| Támasztórudak | megerősített durawrap rudak ø 9,5 mm, 11 mm |
| Tartozékok | acél cövek készlet, javítókészlet, kompressziós tok, levehető aljzat. |
KÜLSŐ SÁTOR: 185T poliészter, poliuretán (bevonat 3.000 mm H2O)
185T poliészter
Ez egy nagyon könnyű anyag, amely ellenáll a szakadásnak. A szintetikus poliészter szálak fokozzák a termék védelmét a zord időjárási viszonyok, a fakulás és a nagy nedvesség ellen, mivel nagyon gyorsan száradnak.
Poliuretán (bevonat 3.000 mm H2O)
A poliuretán bevonat egy állandó impregnálás, amelyet közvetlenül az anyagra visznek fel különböző rétegekben. A szövetnek ez a speciális kezelése megakadályozza a víz behatolását. A bevonási paraméter határozza meg a vízoszlop magasságát (mm H-ban megadva2O), más szóval az anyag azon képessége, hogy ellenálljon a víznyomásnak.
TARTÓRÚDAK: Durawrap
Durawrap
A Durawrap sok szempontból a laminátum továbbfejlesztett változata, amelyet poliészter fólia felhordásával hoznak létre a laminált rúd magjára. Ez a továbbfejlesztett anyag nemcsak tartósabb, hanem erősebb és rugalmasabb is. Nagy előnye az is, hogy a tartórudak végei törés esetén nem kopnak el, és nem jönnek létre éles végek, amelyek károsíthatják a sátrat.
BELSŐ SÁTOR: Nylon 190T, szúnyogháló
Nylon 190T
Nagyon puha, könnyű és légáteresztő szintetikus szálak, amelyek kellő szilárdsággal és rugalmassággal rendelkeznek. Ezért nagyon hatékonyan ellenállnak a szakadás vagy más mechanikai sérüléseknek.
Szúnyogháló
A puha, légáteresztő, mégis erős anyag, amelyből a belső hálós szúnyogháló készül, lehetővé teszi a levegő jobb áramlását a sátorban. Ez biztosítja a minőségi szellőzést.
ALJZAT: Laminált polietilén
Laminált polietilén
Ez egy nagyon erős anyag, amelyet padlókhoz, különösen nagy sátrakhoz használnak. Az ebből az anyagból készült padló kopásálló, ezért nagyon népszerű a családi sátrak körében. Természetesen a nedvesedéssel szembeni ellenállás, ami elengedhetetlen.