Sokoldalú és tágas sátor négy fő részére hosszabb táborozáshoz.
Az Outdoor Classic sorozat Bizon 4 Classic sátora tágas menedékhely, amely tavasztól őszig hosszabb táborozásra vagy túrázásra alkalmas. Tágas és praktikus előtérrel rendelkezik, ahol kényelmesen tárolhatod felszerelésedet, és rossz idő esetén akár főzhetsz is. A belső szerkezetű kétrétegű önhordó sátor legfeljebb négy fő számára biztosít éjszakai szállást.
A Bizon 4 Classic sátor jellemzői:
| Méretek | (Sz × H × M) 260 × 420 × 145 cm |
|---|---|
| Méretek | (csomagolt sátor) 50 × 20 cm |
| Súly | min. /összesen 5,3 kg/5,7 kg |
| Felépítés | kétrétegű, önhordó sátor külső szerkezettel. |
| A külső sátor vízoszlop-nyomásállósága | 3000 mm H2O |
| Az aljzat vízoszlop-nyomásállósága | 100% vízálló |
| Teherhordórudak | Laminált rudak ø 7,9 és 8,5 mm |
| Tartozékok | acél csapok készlet, javító készlet, tárolóháló kis tárgyakhoz |
KÜLSŐ SÁTOR: 185T poliészter, poliuretán (bevonat 3.000 mm H2O)
185T poliészter
Ez egy nagyon könnyű anyag, amely ellenáll a szakadásnak. A szintetikus poliészter szálak fokozzák a termék védelmét a zord időjárási viszonyok, a fakulás és a nagy nedvesség ellen, mivel nagyon gyorsan száradnak.
Poliuretán (bevonat 3.000 mm H2O)
A poliuretán bevonat egy állandó impregnálás, amelyet közvetlenül az anyagra visznek fel különböző rétegekben. A szövetnek ez a speciális kezelése megakadályozza a víz behatolását. A bevonási paraméter határozza meg a vízoszlop magasságát (mm H-ban megadva2O), más szóval az anyag azon képessége, hogy ellenálljon a víznyomásnak.
TARTÓRÚDAK: Laminált
Laminált
Tipikus teherhordó rudak, amelyek külső fém csatlakozókkal vannak ellátva. Ez egy klasszikus és legszélesebb körben használt anyag a sátorépítéshez. A laminált rudak teljes mértékben megfelelőek és elegendőek a mindennapi használatra kevésbé megterhelő tevékenységekhez, például kempingezéshez. Vitathatatlan előnyük más anyagokkal szemben a kedvező ár.
ALJZAT: Laminált polietilén
Laminált polietilén
Ez egy nagyon erős anyag, amelyet padlókhoz, különösen nagy sátrakhoz használnak. Az ebből az anyagból készült padló kopásálló, ezért nagyon népszerű a családi sátrak körében. Természetesen a nedvesedéssel szembeni ellenállás, ami elengedhetetlen.
BELSŐ SÁTOR: Nylon 190T, szúnyogháló
Nylon 190T
Nagyon puha, könnyű és légáteresztő szintetikus szálak, amelyek kellő szilárdsággal és rugalmassággal rendelkeznek. Ezért nagyon hatékonyan ellenállnak a szakadás vagy más mechanikai sérüléseknek.
Szúnyogháló
A puha, légáteresztő, mégis erős anyag, amelyből a belső hálós szúnyogháló készül, lehetővé teszi a levegő jobb áramlását a sátorban. Ez biztosítja a minőségi szellőzést.