Kényelmes női hálózsák, kifejezetten a női alak számára tervezett szabadtéri tevékenységekhez tavasztól őszig.
Az egyszerű kialakítású Ladies Majesty női hálózsákot minden utazónak és a szabadidő szerelmeseinek tervezték. Anatómiailag és formailag tökéletesen megfelel a női test felépítésének speciális követelményeinek. Minőségi anyagokból készítettük ezt a női hálózsákot, amely tavasztól őszig megfelelő hőkomfortot garantál kempingezés, túrázás és egyéb szabadtéri tevékenységek során. Tartalmaz egy termikus lábzsákot is, amelyet hidegebb időben is értékelni fogsz.
Jellemzők:
A KOMFORT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely ideális a hálózsák kiválasztásához. A jelenleg érvényes szabvány szerint ezen a hőmérsékleten normál körülmények között egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) ellazult testhelyzetben kényelmesen alszik a hálózsákban, és nem érez hideget.
Limit: 0°CA LIMIT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely a jelenlegi szabvány szerint figyelmeztet az alsó hőmérsékleti határra, amelynél normál körülmények között egy átlagos férfi (25 éves, 70 kg, 173 cm) összegömbölyödött testhelyzetben még nem érez hideget.
Extreme: -10°CEXTRÉM HŐMÉRSÉKLET a jelenlegi szabvány szerint egy figyelmeztető érték. Itt már nem lehet komfortos alvásról beszélni, e hőmérséklet alapján semmiképp ne válassz hálózsákot. E hőmérséklet túllépése esetén a legjobb esetben is egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) megfázhat, rosszabb esetben súlyos egészségkárosodás következhet be.
| Töltet | 1 csatornás üreges szál |
|---|---|
| Felépítés | kétrétegű |
| Belső anyag | 100% poliamid (nylon) |
| Külső anyag | 100% poliamid (nylon) |
| Tartozékok | kompressziós zsák |
| Súly | 1450 g |
| Ajánlott maximális személymagasság | 175 cm |
| Csomagolt méret | 35 x 20 cm |
| Dimenzió | 200 x 85 cm |
BELSŐ ANYAG: 100% poliészter
TÖLTET: 1 csatornás üreges szál
KÜLSŐ ANYAG: 210T poliészter hatszögletű ripstop