Tágas hálózsák minden szabadtéri tevékenységhez tavasztól őszig.
A kényelem és a hely pontosan az, amit a Huskyhálózsák leír. Kiváló minőségű anyagokból készült, amelyek tavasztól őszig garantálják a hőkomfortot minden szabadtéri tevékenység során. Az összhatást gazdag felszereltség és kis szállítási mennyiség egészíti ki.
Jellemzők:
A KOMFORT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely ideális a hálózsák kiválasztásához. A jelenleg érvényes szabvány szerint ezen a hőmérsékleten normál körülmények között egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) ellazult testhelyzetben kényelmesen alszik a hálózsákban, és nem érez hideget.
Limit: 2°CA LIMIT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely a jelenlegi szabvány szerint figyelmeztet az alsó hőmérsékleti határra, amelynél normál körülmények között egy átlagos férfi (25 éves, 70 kg, 173 cm) összegömbölyödött testhelyzetben még nem érez hideget.
Extreme: -10°CEXTRÉM HŐMÉRSÉKLET a jelenlegi szabvány szerint egy figyelmeztető érték. Itt már nem lehet komfortos alvásról beszélni, e hőmérséklet alapján semmiképp ne válassz hálózsákot. E hőmérséklet túllépése esetén a legjobb esetben is egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) megfázhat, rosszabb esetben súlyos egészségkárosodás következhet be.
| Töltet | 1 csatornás üreges szál |
|---|---|
| Felépítés | kétrétegű |
| Belső anyag | 100% poliamid (nylon) |
| Külső anyag | 100% poliamid (nylon) |
| Tartozékok | kompressziós zsák |
| Súly | 1550 g |
| Ajánlott maximális személymagasság | 195 cm |
| Csomagolt méret | 35 x 20 cm |
| Dimenzió | 220 x 85 cm |
KÜLSŐ ANYAG: 210T poliészter hatszögletű ripstop
TÖLTET: 1 csatornás üreges szál
BELSŐ ANYAG: 100% poliészter