Rövidített, kényelmes hálózsák nőknek igényesebb éghajlati körülményekhez.
A Ladies Motion női hálózsákot kifejezetten minden utazó nőnek és a kihívást jelentő éghajlati körülmények közötti expedíciók szerelmeseinek tervezték. Fontos előnye a megerősített szigetelőréteg az alsó részen és a mellkas területén. Ez jelentősen növeli a modell hőkomfortját, így igazán hideg éjszakákra is alkalmas.
Tulajdonságok:
A KOMFORT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely ideális a hálózsák kiválasztásához. A jelenleg érvényes szabvány szerint ezen a hőmérsékleten normál körülmények között egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) ellazult testhelyzetben kényelmesen alszik a hálózsákban, és nem érez hideget.
Limit: -4°CA LIMIT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely a jelenlegi szabvány szerint figyelmeztet az alsó hőmérsékleti határra, amelynél normál körülmények között egy átlagos férfi (25 éves, 70 kg, 173 cm) összegömbölyödött testhelyzetben még nem érez hideget.
Extreme: -20°CEXTRÉM HŐMÉRSÉKLET a jelenlegi szabvány szerint egy figyelmeztető érték. Itt már nem lehet komfortos alvásról beszélni, e hőmérséklet alapján semmiképp ne válassz hálózsákot. E hőmérséklet túllépése esetén a legjobb esetben is egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) megfázhat, rosszabb esetben súlyos egészségkárosodás következhet be.
| Töltet | 7-csatornás üreges szál |
|---|---|
| Konstrukció | kétrétegű, harmadik réteg a mellkas és a lábak területén |
| Belső anyag | Soft Nylon |
| Külső anyag | 40D 290T Nylon Ripstop |
| Tartozékok | kompressziós zsák, csúszásgátló pántok |
| Tömeg | 2020g |
| Ajánlott maximális testmagasság | 175 cm |
| Csomagolt méret | 40 x 26 cm |
| Méretek | 80 x 200 cm |
KÜLSŐ ANYAG: 40D 290T Nylon Ripstop
TÖLTET: 7 csatornás üreges szál
7 csatornás üreges szál
Ezek üreges, spirálisan csavart, szintetikus, poliészter szálak hét csatornával. A rugalmas fonás, a gondos gyártás és a helyes fröccsöntés révén az anyag hibátlan LOFT hatást ér el, azaz képes beszívni a levegőt és így szigetelni. A hosszabb élettartam és a maximális hatás elérése érdekében a szálakat szilikonréteggel vonják be, amely rögzíti egymáshoz viszonyított helyzetüket és csökkenti a súrlódást. További előnyök közé tartozik, hogy nem szívják fel a nedvességet, gyorsan száradnak, allergiások számára alkalmasak és nagyon könnyen karbantarthatók.
BELSŐ ANYAG: Soft Nylon
Soft Nylon
Kellemesen puha, könnyű és légáteresztő szintetikus szálak, amelyek szintén kellő szilárdsággal és rugalmassággal rendelkeznek. Az anyag alacsony hőmérsékletre alkalmas, mivel jó hőszigetelő tulajdonságokkal rendelkezik.