Kényelmes, kifejezetten női testalkatra tervezett hálózsák, amely tavasztól őszig alkalmas szabadtéri tevékenységekre.
A Ladies Majesty női hálózsák egyszerű dizájnnal és kibővített változatban minden utazó és szabadtéri rajongó számára készült. Anatómiailag és formájában tökéletesen megfelel a női testalkat speciális igényeinek. Ezt a női hálózsákot minőségi anyagokból készítettük, amelyek elegendő hőkomfortot biztosítanak kempingezés, túrázás és egyéb szabadtéri tevékenységek során tavasszal és ősszel. Tartozik hozzá egy lábmelegítő zsák is, amelyet hidegebb időben értékelni fogsz.
Előnyök:
A KOMFORT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely ideális a hálózsák kiválasztásához. A jelenleg érvényes szabvány szerint ezen a hőmérsékleten normál körülmények között egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) ellazult testhelyzetben kényelmesen alszik a hálózsákban, és nem érez hideget.
Limit: 0°CA LIMIT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely a jelenlegi szabvány szerint figyelmeztet az alsó hőmérsékleti határra, amelynél normál körülmények között egy átlagos férfi (25 éves, 70 kg, 173 cm) összegömbölyödött testhelyzetben még nem érez hideget.
Extreme: -10°CEXTRÉM HŐMÉRSÉKLET a jelenlegi szabvány szerint egy figyelmeztető érték. Itt már nem lehet komfortos alvásról beszélni, e hőmérséklet alapján semmiképp ne válassz hálózsákot. E hőmérséklet túllépése esetén a legjobb esetben is egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) megfázhat, rosszabb esetben súlyos egészségkárosodás következhet be.
| Töltet | 1-csatornás üreges szál |
|---|---|
| Konstrukció | kétrétegű |
| Belső anyag | 100% Polyamid (Nylon) |
| Külső anyag | 100% Polyamid (Nylon) |
| Tartozék | kompressziós zsák |
| Súly | 1520 g |
| Ajánlott maximális testmagasság | 175 cm |
| Csomagolt méret | 35 x 20 cm |
| Méretek | 200 x 95 cm |
KÜLSŐ ANYAG: 100% poliamid (nejlon)
BELSŐ ANYAG: 100% poliamid (nejlon)
TÖLTET: 1 csatornás üreges szál