Kényelmes hálózsák gyerekeknek, tavasztól őszig különféle szabadtéri tevékenységekhez.
A Kids Mystic múmia hálózsákot úgy terveztük, hogy mérete és egyedi kialakítása minden kis kalandozónak megfeleljen. Kis súlyával és kis szállítási térfogatával tűnik ki, és tökéletes gyermektáborokhoz, csónakázáshoz vagy kempingezéshez.
Jellemzők:
A KOMFORT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely ideális a hálózsák kiválasztásához. A jelenleg érvényes szabvány szerint ezen a hőmérsékleten normál körülmények között egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) ellazult testhelyzetben kényelmesen alszik a hálózsákban, és nem érez hideget.
Limit: 5°CA LIMIT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely a jelenlegi szabvány szerint figyelmeztet az alsó hőmérsékleti határra, amelynél normál körülmények között egy átlagos férfi (25 éves, 70 kg, 173 cm) összegömbölyödött testhelyzetben még nem érez hideget.
Extreme: -5°CEXTRÉM HŐMÉRSÉKLET a jelenlegi szabvány szerint egy figyelmeztető érték. Itt már nem lehet komfortos alvásról beszélni, e hőmérséklet alapján semmiképp ne válassz hálózsákot. E hőmérséklet túllépése esetén a legjobb esetben is egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) megfázhat, rosszabb esetben súlyos egészségkárosodás következhet be.
| Töltet | 1 csatornás üreges szál |
|---|---|
| Felépítés | kétrétegű |
| Belső anyag | 100% poliészter |
| Külső anyag | 100% poliészter hatszögletű Ripstop |
| Tartozékok | kompressziós tárolóhuzat, fényvisszaverő elemek |
| Súly | 1000 g |
| Javasolt maximális magasság | 145 cm |
| Csomagolt méret | 30 x 20 cm |
| Dimenzió | 70 x 170 cm |
BELSŐ ANYAG: 210T poliészter
KÜLSŐ ANYAG: 210T poliészter hatszögletű ripstop
TÖLTET: 1 csatornás üreges szál