Kényelmes hálózsák gyerekeknek, tavasztól őszig különféle szabadtéri tevékenységekhez.
A Merlot múmia gyerek hálózsákot új dizájnban terveztük, hogy méretével és egyedi kialakításával minden kis kalandor tetszését elnyerje. Kis súlyával és kis szállítási térfogatával tűnik ki, és tökéletes gyermektáborokhoz, csónakázáshoz vagy kempingezéshez.
Jellemzők:
A KOMFORT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely ideális a hálózsák kiválasztásához. A jelenleg érvényes szabvány szerint ezen a hőmérsékleten normál körülmények között egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) ellazult testhelyzetben kényelmesen alszik a hálózsákban, és nem érez hideget.
Limit: 2°CA LIMIT HŐMÉRSÉKLET az az érték, amely a jelenlegi szabvány szerint figyelmeztet az alsó hőmérsékleti határra, amelynél normál körülmények között egy átlagos férfi (25 éves, 70 kg, 173 cm) összegömbölyödött testhelyzetben még nem érez hideget.
Extreme: -10°CEXTRÉM HŐMÉRSÉKLET a jelenlegi szabvány szerint egy figyelmeztető érték. Itt már nem lehet komfortos alvásról beszélni, e hőmérséklet alapján semmiképp ne válassz hálózsákot. E hőmérséklet túllépése esetén a legjobb esetben is egy átlagos nő (25 éves, 60 kg, 160 cm) megfázhat, rosszabb esetben súlyos egészségkárosodás következhet be.
| Töltet | 1 csatornás üreges szál |
|---|---|
| Felépítés | kétrétegű |
| Belső anyag | 100% poliészter |
| Külső anyag | 100% poliészter hatszögletű Ripstop |
| Tartozékok | kompressziós tárolóhuzat, fényvisszaverő elemek |
| Súly | 1100 g |
| Javasolt maximális magasság | 145 cm |
| Csomagolt méret | 35 x 20 cm |
| Dimenzió | 70 x 170 cm |
TÖLTET: 1 csatornás üreges szál
KÜLSŐ ANYAG: 210T poliészter hatszögletű ripstop
BELSŐ ANYAG: 210T poliészter