Fatüzelésű túrafőző beépített áramfejlesztővel
Alakítsa a tüzet árammá a díjnyertes BioLite túrafőzővel. A szabadalmaztatott égéstechnológia füstmentes lángörvényt hoz létre, így hordozható tábortüzet kap, amely egyszerre képes megfőzni az ételeit és feltölteni a felszerelését. Hagyja hátra a gázpalackokat, és fedezze fel az Ön körül lévő botok, tobozok és ágak potenciálját.
Továbbfejlesztett integrált akkumulátor
A 3 200 mAh kapacitású akkumulátor töltést biztosít tűz mellett vagy anélkül
Intelligens LED kijelző
Valós idejű visszajelzés a tűzerőről, teljesítményről és a ventilátor sebességéről
USB töltő kimenet
A termoelektromos technológia a hőből áramot termel
Belső ventilátor fúvókák
4 ventilátorsebesség-beállítás keringteti a levegőt a jobb égés érdekében
Könnyű alumínium lábak
összecsukható lábak a jobb stabilitás és kezelhetőség érdekében
Honeycomb Heat Mesh
Védőgát a belső egéstér körül
Bordázott fazéktartó
Elfér rajta a BioLite KettlePot, a hordozható grill és más edények
| Tömeg | 934 g |
|---|---|
| Integrált akkumulátor | 3,200 mAh |
| Kimenet | USB – 3 Watt |
| Forralási idő | 4,5 perc – 1 liter |
| Üzemanyag | Biomassza (tobozok, ágak, pellet) |
| Szellőzés sebessége | 4 szint |
| Méretek | 127 mm x 201 mm |
| Kiegészítő világítás | 100 Lumen, USB-ről működtetve |