Univerzális, nagy teljesítményû újratölthetõ fejlámpa minden outdoor tevékenységhez. A REACTIVE LIGHTING technológiának köszönhetõen az érzékelõ elemzi a környezeti fényt, és automatikusan beállítja a fényerõt az Ön igényei szerint. A fejpánt fényvisszaverõ, így biztosítja a felhasználó láthatóságát. A kettõs kialakítás kiváló stabilitást nyújt dinamikus és intenzív tevékenységek során, mint például sziklamászás, terepfutás vagy sítúrázás. Intuitív vezérlés egyetlen gombbal, amellyel egyszerûen elérhetõ az összes funkció: ON/OFF, világítási módok, intenzitás és zárolás. Szükség esetén folyamatos vagy villogó piros fény is használható. Beépített újratölthetõ akkumulátor és ötszintû töltöttségi állapot kijelzõ.
| Tömeg | 100 g |
|---|---|
| Akkumulátor | : Integrált Li-Ion akkumulátor: 2350mAh, USB-n keresztül tölthetõ. |
| Akkumulátor kompatibilitás | újratölthetõ alkáli, lítium vagy Ni-MH |
| Világítási módok | 3 szint |
| Tanúsítvány | CE, UKCA |
| Vízállóság | : IPX8 Fényteljesítmény: 110 lm |
| Hatótávolság | 155 m |
| Fényerõ | 100 óra |