Ultrakönnyû, kompakt fejlámpa vészhelyzetekre. Akár tíz évig is tárolható elemekkel együtt, így védõtokjában mindig használatra kész. Tartalék zseblámpaként is használható. A módválasztó gomb zárolható, hogy elkerülje a véletlen bekapcsolást. -30°C és +60°C közötti hõmérsékleteknek ellenáll. Vízálló 1 méter mélységig, 30 percen keresztül.
| Tömeg | 26 g |
|---|---|
| Akkumulátor | 2 x lítium (CR2032) |
| Világítási módok | 3x átlátszó, 2x piros |
| LED-ek száma | 1 átlátszó, 1 piros |
| Tanúsítvány | CE |
| Vízállóság | : IPX7 Fényteljesítmény: 50 lm |
| Hatótávolság | 10 m |
| Világítási idõ | 12 óra |