Ultrakönnyű USB fejlámpa, amiben nem izzad meg.
Olyan kényelmes fejlámpa, hogy elfelejti, hogy a fején van. Az elülső lámpa mindössze 9 mm. Ez a fejlámpa erős fényt biztosít, remekül illeszkedik – nem ugrál –, sokoldalú üzemmódokkal és USB-s tölthetőséggel rendelkezik, valamint nagyon könnyű, így nélkülözhetetlen társ minden úton. Az áramforrás hátul helyezkedik el, így tökéletesen kiegyensúlyozott bármilyen kalandhoz – főként futáshoz.
Itt az ideje kipróbálni a fejlámpát, amit a fejedben hagy, nem a nyakán.
| Fényerő | 450 Lm |
|---|---|
| Akkumulátor | USB újratölthető 1000 mAh lítium-ion |
| Bemenet | USB C |
| Akkumulátor üzemideje | 60 LO/3 HI |
| Vízállóság | IPX4 |
| Fényszórás | : rövid: 15 m; hosszú; 90 m |
| Tömeg | 78 g |
| Zár | igen |
| Módok | Fehér + tompított, piros + tompított, Fehér stroboszkóp, piros stroboszkóp |