Ultrakönnyű USB fejlámpa, amiben nem izzad meg.
Olyan kényelmes fejlámpa, hogy elfelejti, hogy a fején van. Ez a fejlámpa erős fényt biztosít, remekül illeszkedik – nem ugrál –, sokoldalú üzemmódokkal és USB-s tölthetőséggel rendelkezik, valamint nagyon könnyű, így nélkülözhetetlen társ minden úton. Az áramforrás az elülső részen található, így a hátsó pánt sima marad – ideális bárkinek, aki szeretné látni, merre megy, vagy olvasni. Itt az ideje kipróbálni egy fejlámpát, amit a fején hagy, és nem a nyakában hord.
| Fényerő | 325 lumen |
|---|---|
| Akkumulátor | USB újratölthető 700 mAh lítium-ion |
| Bemenet | Mikro USB |
| Akkumulátor üzemideje | 40 LO/3 HI |
| Vízállóság | IPX4 |
| Fényszórás | : rövid: 10 m; hosszú; 70 m |
| Tömeg | 50 g |
| Zár | igen |
| Módok | Fehér + tompított, piros + tompított, Fehér stroboszkóp, piros stroboszkóp |