Párolt marha krumplival
Burgonya (38%), párolt marhahús (14%), sárgarépa, zöldbab, hagyma, repceolaj, paradicsompüré, kukoricaliszt, só, fehér bors. Nem tartalmaz allergéneket.
Elkészítés:
1. Szakítsd fel a tasakot. 2. Vedd ki a nedvszívó tasakot. 3. Öntsd bele 90-100 °C-os vizet (kis csomag 300 ml, C jelzés / nagy csomag 570 ml, A jelzés) és keverd össze. 4. Zárd le a tasakot, és hagyd az ételt rehidratálódni. 5. 8 perc elteltével keverd meg, ízesítsd kedved szerint, és kész is!
Az étel közvetlenül a tasakból is fogyasztható, vagy szükség szerint tányérra tálalható.
Mesterséges tartósítószer nélkül:
A mesterséges adalékanyagok helyett a természetes összetevők előnyben részesítése miatt a Summit to Eat ételek kiváló, természetes aromával rendelkeznek.
Mik az előnyei a fagyasztva szárított élelmiszereknek?
Megjelenés – a fagyasztva szárított élelmiszerek megőrzik eredeti formájukat és szerkezetüket, ellentétben a levegőn szárított élelmiszerekkel, amelyek a magas feldolgozási hőmérséklet következtében összezsugorodnak. Csak adj hozzá vizet, és néhány perc alatt az élelmiszerek visszanyerik eredeti formájukat.
Íz – ugyanolyan jól ízlenek, mint a frissek. A fagyasztva szárítás eltávolítja a vizet, nem az ízt. Így a fagyasztva szárított élelmiszerek ízüknek, vitaminjaiknak és tápanyagtartalmuknak szinte mindegyikét megőrzik.
Súly – könnyebbek, mint a frissek. A fagyasztva szárítás során az élelmiszerek 98%-a vizet veszít. Ez jelentősen csökkenti a súlyt, ami megkönnyíti a kezelést és csökkenti a szállítási költségeket. Például 10 kg eper fagyasztva szárítás után csak 1 kg-ot nyom – eredeti súlyának egytizedét! Azonban gyorsan rehidratálhatók eredeti súlyukra.
Hosszú eltarthatóság – a fagyasztva szárított élelmiszerek évekig tárolhatók szobahőmérsékleten, bármilyen károsodás vagy romlás nélkül. 7 év garancia a gyártási dátumtól számítva.
Alacsony tárolási költségek – mivel szobahőmérsékleten tárolhatók, nem igényelnek drága hideg- vagy hűttároló helyiségeket, így a tárolás sokkal olcsóbb
| Méret | 118 g |
|---|---|
| Tápérték/energia | 624 kcal/2604 kJ |
| Fehérje | 24 g |
| Szénhidrát | 45 g |
| ebből cukrok | 11 g |
| Zsír | 38 g |
| Rost | 3,9 g |
| Só | 3,7 g |
| ebből telített zsírsavak | 7,8 g |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-20:00 |
| Úterý: | 09:00-20:00 |
| Středa: | 09:00-20:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-20:00 |
| Pátek: | 09:00-20:00 |
| Sobota: | 09:00-20:00 |
| Neděle a svátky: | 09:00-20:00 |
Otevírací doba prodejny:
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-19:00 |
| Neděle: | 09:00-19:00 |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
ADVENTNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
| SO 6.12 | 9.00 - 14.00 |
| NE 7.12 | 10.00 - 14.00 |
| SO 13.12 | 9.00 - 15.00 |
| NE 14.12 | 10.00 - 15.00 |
| SO 20.12 | 9.00 - 16.00 |
| NE 21.12 | 10.00 - 16.00 |
| ST 24.12 | ZAVŘENO |
| ČT 25.12 | ZAVŘENO |
| PÁ 26.12 | ZAVŘENO |
| SO 27.12 | ZAVŘENO |
| ST 31.12 | ZAVŘENO |
| ČT 1.1 | ZAVŘENO |