Klasszikus tészta ízletes sajttal
Tészta (búza, tojás, víz, só) (41,5%), sajtos szósz (teljes tej, tejszín (tej) 4,6%, vörös cheddar sajt (tej) 4,8%, mozzarella sajt (tej) 9,9%, repceolaj, kukoricaliszt, só, fehér bors). Allergének félkövérrel jelölve.
Elkészítés:
1. Nyissa fel a tasakot a jelzett helyen.
2. Vegye ki a nedvszívó tasakot.
3. Öntse hozzá a 90-100 °C-os vizet (kis csomagolás 175 ml, C jelzés / nagy csomagolás 305 ml, D jelzés) és keverje el.
4. Zárja le a tasakot és hagyja az ételt rehidratálódni.
5. 8 perc elteltével keverje meg, ízesítse ízlés szerint, és kész is!
Az étel közvetlenül a tasakból is fogyasztható, vagy szükség esetén tányérra tálalható.
Mesterséges tartósítószer nélkül:
A mesterséges adalékanyagok helyett a természetes összetevők előnyben részesítése miatt a Summit to Eat ételek kiváló, természetes aromával rendelkeznek.
Mik az előnyei a fagyasztva szárított élelmiszereknek?
Megjelenés – a fagyasztva szárított élelmiszerek megőrzik eredeti formájukat és szerkezetüket, ellentétben a levegőn szárított élelmiszerekkel, amelyek a magas feldolgozási hőmérséklet miatt összezsugorodnak. Csak adjon hozzá vizet, és néhány percen belül az élelmiszerek visszanyerik eredeti formájukat.
Íz - ízük ugyanolyan jó, mint a friss ételeké. A fagyasztva szárítás eltávolítja a vizet, nem az ízt. Így a fagyasztva szárított élelmiszerek ízük, vitaminjaik és tápanyagtartalmuk szinte teljes egészében megmarad.
Súly - könnyebbek, mint a friss ételek. A fagyasztva szárítás során az élelmiszerek 98% -át víztelenítik. Ez jelentősen csökkenti a súlyt, megkönnyítve a kezelést és csökkentve a szállítási költségeket. Például 10 kg eper fagyasztva szárítás után csak 1 kg-ot nyom – eredeti súlyának egytizedét! Azonban gyorsan rehidratálhatók eredeti súlyukra.
Hosszú eltarthatóság – a fagyasztva szárított élelmiszerek évekig tárolhatók szobahőmérsékleten, bármilyen károsodás vagy romlás nélkül. Gyártási dátumtól számított 7 év garancia.
Alacsony tárolási költségek - mivel szobahőmérsékleten tárolhatók, nem igényelnek drága hideg vagy hűtött tárolóhelyiségeket, így a tárolás sokkal olcsóbb.
| Méret | 118 g |
|---|---|
| Tápérték/energia | 603 kcal/2518 kJ |
| Fehérje | 25 g |
| Szénhidrát | 46 g |
| ebből cukrok | 6,6 g |
| Zsír | 34 g |
| Rost | 4,1 g |
| Só | 2,3 g |
| ebből telített zsírsavak | 17 g |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-20:00 |
| Úterý: | 09:00-20:00 |
| Středa: | 09:00-20:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-20:00 |
| Pátek: | 09:00-20:00 |
| Sobota: | 09:00-20:00 |
| Neděle a svátky: | 09:00-20:00 |
Otevírací doba prodejny:
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-19:00 |
| Neděle: | 09:00-19:00 |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
ADVENTNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
| SO 6.12 | 9.00 - 14.00 |
| NE 7.12 | 10.00 - 14.00 |
| SO 13.12 | 9.00 - 15.00 |
| NE 14.12 | 10.00 - 15.00 |
| SO 20.12 | 9.00 - 16.00 |
| NE 21.12 | 10.00 - 16.00 |
| ST 24.12 | ZAVŘENO |
| ČT 25.12 | ZAVŘENO |
| PÁ 26.12 | ZAVŘENO |
| SO 27.12 | ZAVŘENO |
| ST 31.12 | ZAVŘENO |
| ČT 1.1 | ZAVŘENO |