Tágas sátor kényelmes előszobával és hálószobával hosszú távú kempingezéshez családdal vagy barátokkal.
A Caravan 17, legterjedelmesebb családi sátrunk, elegendő kényelmet biztosít hosszabb kempingezéshez családdal vagy barátokkal. Tágas, 5 személyes hálófülkével és teljesen bevarrt padlóval rendelkező előtérrel rendelkezik, valamint falakon elhelyezett műanyag ablakokkal és tetőablakkal biztosítja a sátor megfelelő megvilágítását. A Caravan a fő elülső bejáraton kívül egy oldalsó bejárattal is rendelkezik, amely megkönnyíti a szellőztetést és a sátorban való mozgást. Az elülső bejárathoz opcionálisan sátorelőtető is vásárolható.
A Caravan 17 Dural sátor jellemzői:
| Méretek | (Sz × H × M) 330 × 630 × 220 cm |
|---|---|
| Méretek | (csomagolt sátor) 80 × 38 cm |
| Tömeg | összesen 23,7 kg |
| Felépítés | dupla héjú alagútsátor külső szerkezettel |
| A külső sátor vízoszlop-nyomásállósága | 3000 mm H2O |
| Az aljzat vízoszlop-nyomásállósága | 100% vízálló |
| Támasztórudak | duralumínium rudak ø 12,7 mm és acélrudak ø 19 mm |
| Tartozékok | acél csapkészlet, javító készlet, kompressziós tárolóhuzat |
KÜLSŐ SÁTOR: 185T poliészter, poliuretán (bevonat 3.000 mm H2O)
185T poliészter
Ez egy nagyon könnyű anyag, amely ellenáll a szakadásnak. A szintetikus poliészter szálak fokozzák a termék védelmét a zord időjárási viszonyok, a fakulás és a nagy nedvesség ellen, mivel nagyon gyorsan száradnak.
Poliuretán (bevonat 3.000 mm H2O)
A poliuretán bevonat egy állandó impregnálás, amelyet közvetlenül az anyagra visznek fel különböző rétegekben. A szövetnek ez a speciális kezelése megakadályozza a víz behatolását. A bevonási paraméter határozza meg a vízoszlop magasságát (mm H-ban megadva2O), más szóval az anyag azon képessége, hogy ellenálljon a víznyomásnak.
TARTÓRÚDAK: Dural
Dural
Olyan anyag, amelyet kedvező tulajdonságainak köszönhetően széles körben használnak a sátrak külső szerkezeteihez, különösen az expedíciós sátrakban, ahol minden gramm számít. A duralulumin alumíniumötvözet más elemek keverékével, amelynek köszönheti kis súlyát és nagyobb terhelésnek való ellenálló képességét.
ALJZAT: Laminált polietilén
Laminált polietilén
Ez egy nagyon erős anyag, amelyet padlókhoz, különösen nagy sátrakhoz használnak. Az ebből az anyagból készült padló kopásálló, ezért nagyon népszerű a családi sátrak körében. Természetesen a nedvesedéssel szembeni ellenállás, ami elengedhetetlen.