Tágas és kényelmes sátor alkalmas hosszabb táborozásra családdal vagy barátokkal.
A Bigless 5 családi sátor helyet és kényelmet kínál. Alkalmas gyermekes családok, baráti partik vagy horgászok számára hosszabb távú tartózkodásra a kempingben vagy a természetben. Van egy főbejárat, belül pedig egy nagy előszoba és egy levehető hálószoba található. Ez a kétrétegű, önhordó sátor külső szerkezettel kényelmes szállást biztosít öt felnőtt számára.
A Bigless 5 sátor jellemzői:
| Méretek | (Sz × H × M) 300 × 400 × 210 cm |
|---|---|
| Méretek | (csomagolt sátor) 70 × 25 cm |
| Tömeg | összesen 11,3 kg |
| Felépítés | kétrétegű, önhordó sátor külső szerkezettel |
| A külső sátor vízoszlop-nyomásállósága | 3000 mm H2O |
| Az aljzat vízoszlop-nyomásállósága | 5000 mm H2O |
| Teherhordó rudak | megerősített durawrap rudak ø 11 mm |
| Tartozékok | acél cövek készlet, javítókészlet |
KÜLSŐ SÁTOR: 185T poliészter, poliuretán (bevonat 3.000 mm H2O)
185T poliészter
Ez egy nagyon könnyű anyag, amely ellenáll a szakadásnak. A szintetikus poliészter szálak fokozzák a termék védelmét a zord időjárási viszonyok, a fakulás és a nagy nedvesség ellen, mivel nagyon gyorsan száradnak.
Poliuretán (bevonat 3.000 mm H2O)
A poliuretán bevonat egy állandó impregnálás, amelyet közvetlenül az anyagra visznek fel különböző rétegekben. A szövetnek ez a speciális kezelése megakadályozza a víz behatolását. A bevonási paraméter határozza meg a vízoszlop magasságát (mm H-ban megadva2O), más szóval az anyag azon képessége, hogy ellenálljon a víznyomásnak.
ALJZAT: Laminált polietilén
Laminált polietilén
Ez egy nagyon erős anyag, amelyet padlókhoz, különösen nagy sátrakhoz használnak. Az ebből az anyagból készült padló kopásálló, ezért nagyon népszerű a családi sátrak körében. Természetesen a nedvesedéssel szembeni ellenállás, ami elengedhetetlen.
TARTÓRÚDAK: Durawrap
Durawrap
A Durawrap sok szempontból a laminátum továbbfejlesztett változata, amelyet poliészter fólia felhordásával hoznak létre a laminált rúd magjára. Ez a továbbfejlesztett anyag nemcsak tartósabb, hanem erősebb és rugalmasabb is. Nagy előnye az is, hogy a tartórudak végei törés esetén nem kopnak el, és nem jönnek létre éles végek, amelyek károsíthatják a sátrat.
BELSŐ SÁTOR: Nylon 190T, szúnyogháló
Nylon 190T
Nagyon puha, könnyű és légáteresztő szintetikus szálak, amelyek kellő szilárdsággal és rugalmassággal rendelkeznek. Ezért nagyon hatékonyan ellenállnak a szakadás vagy más mechanikai sérüléseknek.
Szúnyogháló
A puha, légáteresztő, mégis erős anyag, amelyből a belső hálós szúnyogháló készül, lehetővé teszi a levegő jobb áramlását a sátorban. Ez biztosítja a minőségi szellőzést.