A kétoldalas cipzár lehetõvé teszi a szellõzõnyílás létrehozását bármely helyen. Tárolózsák az árban
| Anyag | BlocVent Super Light |
|---|---|
| Méretek | 230 x 97 x 58 cm |
| Tömeg | 262 g |
| Vízoszlop | 20 000 mm H2O |
| Légáteresztõ képesség | 30 000 g/m2/24 óra |
| Felsõ anyag | 100% Poliamid |
| Membrán | 100% Poliuretán |
| Bélés | 100% Poliamid |