Kicsi és könnyen szállítható sátor három személy számára kempingezéshez és túrázáshoz.
A Bird 3 Plus sátor az Outdoor termékcsaládból akkor csomagoljon be, ha kedve támad pár napig a természetben barangolni vagy egy kis időre kempingezni. A kétrétegű, önállóan felállítható sátor belső vázzal minden olyan tevékenységhez alkalmas, amely kis és könnyen szállítható csomagot igényel. Az új Bird 3 Plus a Blackroom technológiának köszönhetően még jobb minőségű pihenést biztosít. A belső sátor speciális kezelése tökéletesen elsötétített hálószobát biztosít, így a kora reggeli napsugarak vagy az éles holdfény nem ébreszt fel korábban, mint ahogy Ön szeretné. Élvezze a teljes regenerálódást napkelte után is.Kényelmes helyet biztosít akár három felnőtt személy számára.
A Bird 3 Plus sátor jellemzői:
| Méretek | (Sz × H × M) 185 × 300 × 130 cm |
|---|---|
| Méretek | (összecsomagolt sátor) 50 × 16 cm |
| Súly min./teljes | 3,4 kg / 3,8 kg |
| Szerkezet | kétrétegű, önállóan álló sátor belső vázzal |
| Tropikó vízállósága | 4 000 mm H2O |
| Aljzat vízállósága | 7 000 mm H2O |
| Tartórudak | durawrap rudak ø 8,5 mm |
| Tartozékok | acél cövekek készlete, javítókészlet |
TARTÓRÚDAK: Durawrap
Durawrap
A Durawrap sok szempontból a laminátum továbbfejlesztett változata, amelyet poliészter fólia felhordásával hoznak létre a laminált rúd magjára. Ez a továbbfejlesztett anyag nemcsak tartósabb, hanem erősebb és rugalmasabb is. Nagy előnye az is, hogy a tartórudak végei törés esetén nem kopnak el, és nem jönnek létre éles végek, amelyek károsíthatják a sátrat.
ALJZAT: 190T poliészter, PU bevonat 7000 mm H2O
Ez egy poliészter szövet. Erősségében kiemelkedik, ugyanakkor könnyű, ami nagy előnyt jelent a sátraknál.
KÜLSŐ SÁTOR: 185T poliészter, poliuretán (bevonat 4.000 mm H2O)
185T poliészter
Ez egy nagyon könnyű anyag, amely ellenáll a szakadásnak. A szintetikus poliészter szálak fokozzák a termék védelmét a zord időjárási viszonyok, a fakulás és a nagy nedvesség ellen, mivel nagyon gyorsan száradnak.
Poliuretán (bevonat 4.000 mm H2O)
A poliuretán bevonat egy állandó impregnálás, amelyet közvetlenül az anyagra visznek fel különböző rétegekben. A szövetnek ez a speciális kezelése megakadályozza a víz behatolását. A bevonási paraméter határozza meg a vízoszlop magasságát (mm H-ban megadva2O), más szóval az anyag azon képessége, hogy ellenálljon a víznyomásnak.
BELSŐ SÁTOR: Nylon 190T, szúnyogháló
Nylon 190T
Nagyon puha, könnyű és légáteresztő szintetikus szálak, amelyek kellő szilárdsággal és rugalmassággal rendelkeznek. Ezért nagyon hatékonyan ellenállnak a szakadás vagy más mechanikai sérüléseknek.
Szúnyogháló
A puha, légáteresztő, mégis erős anyag, amelyből a belső hálós szúnyogháló készül, lehetővé teszi a levegő jobb áramlását a sátorban. Ez biztosítja a minőségi szellőzést.