Könnyű, kétszemélyes sátor kempingezéshez, kempingezéshez, kempingezéshez és egyéb szabadtéri tevékenységekhez.
A Bizam 2 Plus sátor az Outdoor termékcsaládból ideális menedék kempingezéshez, hétvégi kiruccanásokhoz a természetbe, kerékpározáshoz vagy könnyű túrázáshoz. Biztosan értékelni fogod az alacsony súlyát, a kompakt méretét és az azonnali használhatóságát, így remek alkalmi utazáshoz. Az új Bizam 2 Plus a Blackroom technológiának köszönhetően még jobb minőségű pihenést biztosít. A belső sátor speciális kezelése tökéletesen elsötétített hálószobát biztosít, így a kora reggeli sugarak vagy az éles holdfény nem ébreszt fel korábban, mint ahogy szeretnéd. Élvezd a teljes regenerálódást napkelte után is.A kétrétegű, önállóan felállítható sátor belső vázzal két felnőtt számára biztosít szállást.
A Bizam 2 Plus sátor jellemzői:
| Méretek | (Sz × H × M) 145 × 290 × 120 cm |
|---|---|
| Méretek | (összecsomagolt sátor) 45 × 13 cm |
| Súly min./teljes | 3,1 kg / 3,5 kg |
| Szerkezet | kétrétegű, önállóan felállítható sátor belső vázzal |
| Tropikó vízállósága | 4 000 mm H2O |
| Aljzat vízállósága | 7 000 mm H2O |
| Tartórudak | 8,5 mm átmérőjű durawrap rudak |
| Tartozékok | acél cöppek készlete, javítókészlet |
ALJZAT: 190T poliészter, PU bevonat 7000 mm H2O
Ez egy poliészter szövet. Erősségében kiemelkedik, ugyanakkor könnyű, ami nagy előnyt jelent a sátraknál.
KÜLSŐ SÁTOR: 185T poliészter, poliuretán (bevonat 4.000 mm H2O)
185T poliészter
Ez egy nagyon könnyű anyag, amely ellenáll a szakadásnak. A szintetikus poliészter szálak fokozzák a termék védelmét a zord időjárási viszonyok, a fakulás és a nagy nedvesség ellen, mivel nagyon gyorsan száradnak.
Poliuretán (bevonat 4.000 mm H2O)
A poliuretán bevonat egy állandó impregnálás, amelyet közvetlenül az anyagra visznek fel különböző rétegekben. A szövetnek ez a speciális kezelése megakadályozza a víz behatolását. A bevonási paraméter határozza meg a vízoszlop magasságát (mm H-ban megadva2O), más szóval az anyag azon képessége, hogy ellenálljon a víznyomásnak.
TARTÓRÚDAK: Durawrap
Durawrap
A Durawrap sok szempontból a laminátum továbbfejlesztett változata, amelyet poliészter fólia felhordásával hoznak létre a laminált rúd magjára. Ez a továbbfejlesztett anyag nemcsak tartósabb, hanem erősebb és rugalmasabb is. Nagy előnye az is, hogy a tartórudak végei törés esetén nem kopnak el, és nem jönnek létre éles végek, amelyek károsíthatják a sátrat.
BELSŐ SÁTOR: Nylon 190T, szúnyogháló
Nylon 190T
Nagyon puha, könnyű és légáteresztő szintetikus szálak, amelyek kellő szilárdsággal és rugalmassággal rendelkeznek. Ezért nagyon hatékonyan ellenállnak a szakadás vagy más mechanikai sérüléseknek.
Szúnyogháló
A puha, légáteresztő, mégis erős anyag, amelyből a belső hálós szúnyogháló készül, lehetővé teszi a levegő jobb áramlását a sátorban. Ez biztosítja a minőségi szellőzést.